КОЗАЦЬКІ ПОКРОВА

15 жовтня о 14:00 в золотій залі Одеського літературного музею відбудеться Літературно-музичне свято «Козацькі Покрова», присвячене  святкуванню осінніх українських традицій від давнини до сьогодення.

В  святі візьмуть участь  народний хор «Козацьке коло» (керівник Лариса Козловська), Одеський економічний ліцей, Одеський Юридичний ліцей, гімназія № 9, Одеський Регіональний Інститут Державного управління при Президентові України, система міських бібліотек для дорослих,  Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Моряна», лауреат літературної премії  імені Паустовського Світлана Лукіна. Свято відбудеться за підтримки громадських організацій Фонд «Дружба», фонд дитячих, юнацьких та молодіжних конкурсів та Інтелектуальний форум.

Глядачі зможуть оглянути виставку, присвячену 250-річчю від дня народження батька новітньої української літератури Івана Петровича Котляревського та виставку «Із забуття – в безсмертя», присвячену 200-річчю від дня народження  Пантелеймона Куліша, автора першого  історичного роману з часів українського козацтва «Чорна рада».

Запрошуємо на свято всіх шанувальників українських традицій та культури.

Вхід вільний.

Дата: 15.10.2019