Цикл концертів «СТОРІНКИ ІСТОРІЇ СВІТОВОЇ МУЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ»

вул. Ланжеронівська , 2
01.10.2020 - 14:30 - 16:30

Молодіжний музично-просвітницький центр «Орфей» запрошує всіх бажаючих в Золотий зал Одеського літературного музею (вул. Ланжеронівська, 2) на цикл концертів, присвячених історії музичної культури. Відкриття сезону відбудеться у четвер, 1 жовтня.

У програмі прозвучать твори Й.С. Баха, Г.Ф. Генделя, В.А. Моцарта, Ш. Гуно, Ж. Массне, Дж. Пуччіні, Д. Мійо, А. П’яццоли, Т. Йошімацу, Р. Фрімля.

Виконавці – Аліна Кучерова (сопрано), Вікторія Балан (сопрано), Олена Дмитрієва (сопрано), Валерій Казаков (віолончель), лауреати міжнародних конкурсів Ганна Степанова (саксофон), Олександр Трухін (фортепіано).

Концертмейстери – Ольга Лісова, Аліна Падалка, Ганна Яцула.

Ведуча – Вікторія Данилюк.

Початок – о 14:30

Квитки – в касі музею.

Нагадуємо – відвідувачі музею зобов’язуються неухильно дотримуватися всіх санітарно-епідеміологічніх правил: масочного режиму, соціальної дистанції, дезінфекції рук.

Дата: 01.10.2020
Початок: 14:30 - 16:30