ТИХИЙ ВКРАДЛИВИЙ ГОЛОС СЛУХАЮ Я ДОСІ

Виставка-пам’ять Ігоря Полякова

19.10.- 19.11.2019

19 жовтня о 16:00 в музеї О.С. Пушкіна відбудеться відкриття виставки-пам’яті одеського фотохудожника Ігоря Полякова (9.03.1955 р. – 12.12.2018 р.)

«Ви зустрінетеся з фотографіями Ігоря Полякова, мого друга, якого вже немає серед нас, але особливість фотографії (як і інших видів образотворчого мистецтва) у тому, що твори живуть довше автора, якщо вони значущі.

Ігор володів мовою фотографії та користувався нею художньо, без афектації, не догоджаючи моді, а слідуючи мудрому принципу: говори про головне та найважливіше просто — і тебе зрозуміють, говори неголосно — і тебе почують, якщо це про головне і найважливіше. Він не давав роботам назви — його роботи «говорять», з ними можна спілкуватися, вислухати історію, задати питання, отримати не завжди очікувану відповідь. Роботи Ігоря впізнаються завдяки особливій інтонації. Він любив та був любим близькими та друзями і відчував, розумів і показував різницю між самотністю та усамітненням, необхідним кожному для спілкування з Світом наодинці.

Сподіваюся, Вам буде про що поговорити з його роботами та вдасться почути його тихий вкрадливий голос».

Сергій Гевелюк

Початок: 19.10.2019