Loading Події

30 Травня - 11:00 - 1 Грудня - 17:00
Меморіальний музей К. Г. Паустовського, м. Одеса
вул. Чорноморська, 6., Украина

Меморіальний музей К.Г. Паустовського                                               запрошує на виставку                                                «Скарби» з горища   В старих будинках є багато цікавого і загадкового. Деякі приголомшують своїм багатим декором і розкішшю, інші - скромністю, іноді межуючою з бідністю. І в кожному з них є горища, які є притулком для вже непотрібних речей. Речі, що своє відпрацювали,  зносили на горище, оскільки жаль викинути, а може, щось, колись і знадобиться. З часом про ці речі забували, і вони могли пролежати там не одне десятиліття.…

Червень 2020

Червень
Неділя
Free Entry | Безкоштовний день в ОЛМ

28.06.2020 - 10:00 - 27.02.2022 - 17:00
Одеський літературній музей, вул. Ланжеронівська , 2
м. Одеса, Украина

Кожної останньої неділі відвідувачі можуть на безоплатній основі ознайомитися з нашою постійною експозицією, а також тематичними виставками.

Липень 2020

Липень
Вівторок
Виставка «На Ланжероні… на Чорноморській вулиці» (До Дня пам’яті Костянтина Паустовського)

14 Липня - 10:00 - 1 Грудня - 17:00
Меморіальний музей К. Г. Паустовського, м. Одеса
вул. Чорноморська, 6., Украина

З 14 липня в Меморіальному музеї К.Г. Паустовського експонується фотовиставка «На Ланжероні ... на Чорноморській вулиці». Виставка присвячена історії вулиці Чорноморської, на якій жив і згодом описував у своїх творах Костянтин Паустовський.
В автобіографії «Коротко про себе» є такі рядки: «... В Одесі я жив в напівзруйнованій двірницькій на Ланжероні, у самого моря, і багато писав, Але ще не друкувався».
На виставці представлені фотографії будинків непарної сторони вулиці, зруйновані в результаті зсуву на Ланжероні, що почався в 1918 році. Частина фотографій зроблена в 1918-1930-х роках, деякі вже після війни.

+ Завантажити події