Loading Події

2 Січня - 2 Лютого
Меморіальний музей К. Г. Паустовського, м. Одеса
вул. Чорноморська, 6., Украина

Меморіальний музей Костянтина Паустовського запрошує на виставку «Різдвяні листівки» із зібрання відомого колекціонера Анатолія Дроздовського   До уваги відвідувачів пропонуються різдвяні та новорічні листівки кінця ХІХ – початку ХХ сторіччя. В цей час поширюється традиція посилати привітання зі святами поштою. Серед рідкісних листівок є навіть такі, що зображують новинку того часу – телеграму.   Адреса музею: вул. Чорноморська, 6. тел. 722 84 47

Вівторок
«Під знаком створення»  Арт-проект заслуженого художника України Ольги Котлярової-Прокопенко.

14 Січня - 08:00 - 31 Січня - 17:00
Одеський літературній музей, вул. Ланжеронівська , 2
м. Одеса, Украина

«Під знаком створення» Арт-проект заслуженого художника України Ольги Котлярової-Прокопенко.   В рамках благодійної програми «Різдвяні вечори» спільно з Обласною Радою Миру. Куратор міжнародної виставки заслужений художник України Тетяна Бродецька. Виставка діє до 31.01.2020. Галерея Одеського літературного музею (вул. Ланжеронівська, 2).   Квитки в касі музею. Відкриття виставки – вхід вільний.

Січень
Зустріч з Віктором Пахмурним та презентація збірки поезій “Білі тапочки”

30 Січня - 15:00 - 17:00
Літературно-меморіальній музей О.С. Пушкіна, вул. Пушкінська, 13
м. Одеса, Украина

30 січня о 15:00 у музеї О. С. Пушкіна відбудеться зустріч з Віктором Пахмурним - відомим лікарем-психіатром, на якій буде представлено його поетична творчість та презентація збірки поезій "Білі тапочки", куди увійшли як юнацькі твори, так і сучасні вірші.

+ Завантажити події