Правила відвідування та рекомендації

ЯК СЕБЕ ПОВОДИТИ В МУЗЕЇ

Правила

ОЛМ робить все можливе, щоб відвідувачі почувалися комфортно, а виставлені експонати постійних та тимчасових виставок перебували у безпеці.

З метою збереження колекції та в інтересах різних категорій відвідувачів в музеї встановлено Правила відвідування. Вони визначають, що можна, а що заборонено робити в залах музею та інших музейних локаціях.

Щоб відвідування музею стало для вас приємним та безпечним, а вимоги співробітників музею — передбачуваними, ознайомтеся заздалегідь з Правилами відвідування ОЛМ. Приходячи в музей, Ви тим самим погоджуєтесь з ними.

Загальні положення

 1. Вхід в музей для індивідуального відвідування, участі в заходах та екскурсіях, що проводяться на території музею, здійснюється за квитками.
 2. Купуючи квиток у Музей, відвідувач бере зобов’язання дотримуватися на території Музею громадського порядку та встановлених Правил відвідування Музею.
 3. Вхідні квитки для індивідуального відвідування можуть бути придбані відвідувачами в касах Музею у день відвідання або заздалегідь на офіційному сайті музею (http://museum-literature.odessa.ua/)
 4. Квитки на заходи, у тому числі на екскурсії, можуть бути придбані відвідувачами заздалегідь в касах Музею або на офіційному сайті Музею музею (http://museum-literature.odessa.ua/). На окремі заходи Музей залишає за собою право визначати особливий порядок продажу квитків.
 5. Музей не несе відповідальності за квитки, придбані не в касах Музею та не на офіційному сайті Музею, і не гарантує їхню дійсність.
 6. Білети, що не відповідають затвердженим Музеєм дизайну (в тому числі з внесеними виправленнями, відсутніми обов’язковими реквізитами, передбаченими законодавством, з виправленою або заклеєною ціною) є недійсними й поверненню не підлягають. Музей має право відмовити відвідувачам у відвідуванні за такими квитками.
 7. На офіційному сайті Музею (http://museum-literature.odessa.ua/) розміщений перелік осіб, які мають право на відвідування основної експозиції Музею за пільговими й безкоштовними вхідними квитками.
 • доторкатися до експонатів, вітрин та елементів інтер’єру
 • фотографувати зі спалахом
 • використовувати розетки для зарядження мобільних пристроїв та роботи електроприладів
 • заходити за встановлені загорожі
 • вживати напої та їжу в залах музею
 • голосно розмовляти та прослуховувати аудіогіди за допомогою зовнішніх динаміків
 • засмічувати та забруднювати територію музею
 • голосно розмовляти по мобільному телефону в експозиції
 • перебувати у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння
 • пересуватися на роликах, самокатах та подібних засобах пересування
 • проводити екскурсії без оформлення екскурсійної путівки
 • вести комерційну, рекламну та іншу діяльність без узгодження з музеєм

На територію музею заборонено проносити

 • будь-які види зброї та піротехніки, газові балончики
 • велосипеди, ролики, самокати та подібні засоби пересування
 • алкогольні напої та наркотичні речовини
 • а також проводити будь-яких тварин (за винятком собак-поводирів)

В зали музею заборонено проносити

 • великогабаритні речі
 • їжу та напої

У музеї дозволена любительська фото- та відеозйомка в залах постійної експозиції без використання спалаху.

Зйомка на тимчасових виставках може бути повністю заборонена або обмежена у зв’язку з вимогами інших музеїв та приватних осіб, що надають виставці належні їм твори мистецтва. Звертайте увагу на графічні повідомлення, які забороняють зйомку, розміщені при вході на виставку або поруч з експонатами.

Якщо ви хочете провести комерційну або професійну зйомку в музеї, зв’яжіться, будь ласка, з нашим відділом культурно-масової роботи: 8 (048) 722-33-70.

Якщо у вас весілля або інша особлива подія, і ви хочете в цей день зробити декілька красивих фотографій в музеї, це можливо — зв’яжіться, будь ласка, з нашим відділом культурно-масової роботи: 8 (048) 722-33-70.

ОЛМ настійно просить відвідувачів дотримуватися правил фото- та відеозйомки в залах постійної експозиції, а також правил відвідування музею. Намагайтеся не заважати іншим відвідувачам. У разі порушення правил доглядач має право попросити вас зупинити зйомку.

Діти допитливі та активні, їм цікаво бігати торкатися експонатів руками і голосно висловлювати свої емоції, але батькам необхідно пам’ятати, що правила поведінки дітей в музеї не відрізняються від правил поведінки дорослих. З міркувань безпеки та з урахуванням інтересів оточуючих, батьки і супроводжуючі особи зобов’язані проінформувати дітей про правила відвідування музею та несуть відповідальність за їх дотримання дітьми.

ЦЯ СТОРІНКА В РОЗРОБЦІ

Розсилка

Підписатись на новини