Завантаження Події

ПОБАЧЕННЯ В МУЗЕЇ

  • Це подія пройшло.

14 лютого – особливий день, морозне зимове повітря наповнює світла магія й таємниця – це День закоханих та тих хто любить!

Ми запрошуємо усіх закоханих ..та й скептиків кохання на Побачення

ПОБАЧЕННЯ В МУЗЕЇ

 

Все що потрібно, це прийти на рандеву у призначений час – 17:30 за адресою вул. Ланжеронівська, 2, Палац князя Гагаріна.

• І тут у невимушеній обстановці чаювання «ПОГОВОРИМО ПРО ДИВАЦТВА ЛЮБОВІ» * генія шотландського романтизму Роберта Бернса

• Прийняти участь у тематичному літературному квесті

• Відвідати спеціальну екскурсію «І ЗНОВУ ПРО КОХАННЯ», де ви дізнаєтеся про найнеймовірніші історіі кохання одеських письменників

• А пізніше, ви зможете відпочити від лавини вражень насолодившись концертом у виконанні інструментального ансамблю «ТАНГО УТРЬОХ plus»

• На пам’ять про «Побачення» залишаться ваші фотографії в палацових інтер’єрах, в музеї діє фотозона.

«Побачення в музеї» у найромантичніший день року не залишить шансів для байдужості: концерт, квест та головне – занурення до особливої атмосфери високої літературної традиції Любові, допоможуть зробити цей вечір незабутнім.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

!! УВАГА АКЦІЯ !!
• Для Валентин та Валентинів, а також для народжених 14 лютого ВХІД ВІЛЬНИЙ
(за наданням засвідчуючих документів)
• Для закоханих пар два квитки за ціною одного
__________________________________________________________________________________________________________________________________________

* «Поговоримо про дивацтва любові …» TEA TALK c Оленою Каракіною

Одеський літературний музей відновлює проект «Поговоримо про дивацтва любові» з Оленою Каракіною.
Свого часу однойменна телепрограма зуміла здобути любов широкої аудиторії, і тепер Літературний музей пропонує її в зміненому форматі – відкритої розмови: безпосереднього та живого спілкування за чашкою чаю.
Як і раніше, мова піде про закоханість та любов служителів муз і про муз, які їх надихали. Про письменників і письменниць, поетів і поетес. Про їхні долі та їх книги.
Природно, зустріч у музеї триватиме довше телевізійної.

14 лютого, в рамках вечора «Побачення в музеї» відбудеться перша зустріч-бесіда «Готовий я кров віддати свою у тому жизнетворчим бою, що ми звемо любов’ю». Шотландський романтизм Роберта Бернса.
Його прізвище в перекладі з англійської значить «палає». Можливо, у шотландському рівнинному діалекті, на якому писав поет, вона тлумачиться інакше, але вже ім’я-то його точно трактується як «блиск слави». Слава поета не в’яне більше двохсот років. Вірші його перекладені багатьма мовами. Рядки його читають, люблять, захоплюються, а багато хто пам’ятає напам’ять. Особливо у перекладі Самуїла Маршака. Ви, звичайно, здогадалися, як звуть поета. Мова йде про Роберта Бернса.
Але є ще один аспект його славетного та блискучого імені – іноді Роберта називають Робін. А Робін, по-англійськи, це маленька, червоногруда пташка – вільшанка. Відома своїми трелями, та й легендами, складеними про неї.
Напевно, узгоджуючи з ім’ям, Робертом Бернсом були написані рядки: «Готовий я кров віддати свою у тому життєтворчим бою, що ми звемо любов’ю». Так і буде названа авторська програма Олени Каракіної, присвячена славетному шотландцеві.
Вона й відкриє вечір «Побачення в музеї», який відбудеться 14 лютого.

ДО ЗУСТРІЧІ У МУЗЕЇ!

Деталі

Дата: 14.02.2020
Початок: 17:30 - 20:30