«В СУЗІР’Ї КОБЗАРЯ» літературно-мистецьке свято та відкриття виставки

вул. Ланжеронівська , 2
10.03.2020 - 14:00 - 16:30

10 березня о 14:00 в Золотій залі Одеського літературного музею відбудеться відкриття виставки, присвяченої 180-річчю виходу першого «Кобзаря» Т.Г. Шевченка, та літературно-мистецьке свято «В СУЗІР’Ї КОБЗАРЯ»

На святі відбудуться виступи відомих та молодих виконавців: центр дитячої та юнацької творчості «Моряна», одеське відділення спілки поляків в Україні ім. Адама Міцкевича, Одеський юридичний ліцей, народний хор «Козацьке коло» за керівництвом лауреата премій ім. К.Паустовського та ім В.Вернадського Лариси Козловської, лауреат премій ім. К.Паустовського та ім. І.Рядченко Світлана Лукіна (декламатор), заслужений працівник культури України Євген Лукашов (музикант),  Одеське музичне училище ім. Данькевича, ДМШ №4, заслужений працівник культури Польщі Світлана Самойленко, хор «Польські квяти», переможці телевізійних конкурсів читців та декламаторів «Зоряна хвиля» і «Срібне слово».

За підтримки ГО «Інтелектуальний форум»,

ГО «Фонд дитячих, юнацьких та молодіжних конкурсів»,

ГО «Фонд дружба».

Запрошуються всі шанувальники української культури.

Вхід вільний.

Дата: 10.03.2020