ВЕРНІСАЖ XIV ФЕСТИВАЛЮ ФОТОКЛУБІВ УКРАЇНИ 2020

вул. Ланжеронівська , 2
03.11.2020 - 15:00 - 25.11.2020 - 17:00

3 листопада у галереї Одеського літературного музею відбудеться відкриття Чотирнадцятого  Фестивалю фотоклубів України.

У 2020 році Фестиваль зібрав учасників 17 фотоклубів з чотирнадцяти міст нашої країни: Київ, Вінниця, Дніпро, Долина, Енергодар, Кривий Ріг, Маріуполь, Одеса, Рівне, Суми, Херсон, Чернігів, Кілія, Арциз.

Фотоклуби – самодостатні об’єднання. Але, як і інші творчі об’єднання, вони не можуть розвиватися в ізоляції. І в цьому сенсі, Фестиваль фотоклубів України дає можливість не тільки познайомити широкого глядача з діяльністю різних фото-колективів, а й створює умови для творчого змагання між ними.
Кращі клубні фотоколекції визначилися шляхом відкритого голосування на Порталі фотоклубів. Дванадцять клубів отримали статус лауреатів і право представити свої експозиції в щорічному каталозі і на підсумковій фотовиставці фестивалю.

Незалежне журі обрало три фотороботи в номінації «Кращий фотограф фестивалю»:  Сергій Мірошник «Я вас бачу», Олег Бубир «Осінь»,  Ганна Коренєва «Ранок на Ланжероні».
Якщо  Ви хочете зануритися в неординарну фототворчість, тоді вам варто відвідати виставку Фестивалю, яка експонуватиметься з 3 листопада 2020 за адресою: Одеса, вул. Ланжеронівська, 2 (Одеський літературний музей).

Відкриття виставки та нагородження учасників відбудеться  03.11.2020 о 15:00

Організатори: Портал фотоклубів України, Одеська фотографічна асоціація.

За підтримки: Міністерства культури та інформаційної політики України, Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної ради,

Партнери:

Одеський літературний музей,

фотомагазин «Папарацці».

Інфопартнери: «Фаворит удачі»,

fotoafisha.com.

Усі заходи будуть проводитись відповідно до умов, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Нагадуємо – відвідувачі музею зобов’язуються неухильно дотримуватися всіх санітарно-епідеміологічніх правил: масочного режиму, соціальної дистанції, дезінфекції рук.

Початок: 03.11.2020 - 15:00
Закінчення: 25.11.2020 - 17:00