Авторські вечори Олени Каракіної «Поговорим о странностях любви»

Авторські вечори Олени Каракіної «Поговорим о странностях любви»

Одеський літературний музей відновлює проект «Поговорим о странностях любви» з Оленою Каракіною

Свого часу одноіменна телепрограма змогла здобути любов широкої аудиторії, і тепер Літературний музей пропонує її в зміненому форматі — відкритої розмови: безпосереднього та живого спілкування. Як і раніше, мова піде про закоханість й любов служителів муз та про муз, які їх надихали. Про письменників та письменниць, поетів та поетес. Про їх долю та їх книги.
Звісно, зустріч в музеї триватиме довше телевізійної.

Давайте поговоримо про дивацтва любові .. та не тільки про них.
По суботах, в Одеському літературному музеї.

16 лютого  «Влюблённый Валентин. Влюбленный в Валентину». Пристрастия и страсти
братьев Катаевых.

16 березня  «Мой псевдоним и жизнь моя — «Качели». Поэт и воин Владимир Жаботинский

20 квітня  «Тайны «Золотого ключика»».  А.Н. Толстой, литературная расправа и расплата.

18 травня «Три сестры. Не по Чехову». Сёстры Суок — жёны и прототипы.

15 червня  «Одесские связи».  А.С. Пушкин и три влюбленности в Одессе.

13 липня   «Они женятся, чтобы не быть одинокими…».  Исаак Бабель, который не мог быть не
женат.

Прем’єра проекту відбудеться 16 лютого 2019 в 16: 00 у палаці князів Гагаріних, Ланжеронівська, 2.

З Одеського літературного музею з любов’ю

Квитки у касі музею.

Початок: 16.02.2019