Ювілейна виставка художника Віктора Цапка

Ювілейна виставка художника Віктора Цапка

У виставкових залах Одеського літературного музею, відкрита виставка малярства, українського художника — ВІКТОРА ЦАПКА.

Запрошуються шанувальники українського сучасного мистецтва, одесити та гості Одеси.

Віктор Цапко народився на Херсонщині у 1956 році в селі Вехні-Сірогози. Дитячи та юнацьки роки пройшли в селі на Хмельниччині в селі Волиця-Польова. Початкову професійну підготовку отримав у Херсоні (10-місячні курси художника- оформлювача). Працював у студії у Будинку культури та художником на художньому комбінаті.

У 1979 році вступив до Одеського державного художнього училища ім. Грекова, яке закінчив з відзнакою  (педагог з фаху Криштопенко В. В.). Отримав направлення на художньо-оформлювальний комбінат  (1983-1986). З 1986 року жив у Санкт-Петербурзі, де продовжив студіюванні у народній студії Василя Суворова. Почав брати участь у виставках. З 1991 року – у складі братства «Кобзар».

Перша виставка за кордоном відбулася у 1996 році в галереї КУМФ (Торонто). З 1998 по 2006 жив у Канаді (Торонто), де відбулося 5 персональних виставок і багато колективних.

Зараз живе і працює у Полтаві, в селі великий Перевіз.

Виставка діє до 16 червня.
Квитки у касі музею.

Початок: 04.06.2019 - 10:00