«Музика моря» виставка Анни Лі

«Музика моря» виставка Анни Лі

10 липня о 15:00 в Одеському літературному музеї відкривається персональна виставка «Музика моря» молодої художниці Анни Лі.

Темою експозиції є настільки актуальна для нас морська стихія. «У процесі створення своїх картин, я завжди прагнула дослідити діалектику води як речовини, що грає найважливішу роль у виникненні і підтримці життя на Землі. У глобальному кругообігу матерії і енергії, всі об’єкти змінюються, наповнюють і замінюють один одного. Вони створюють зв’язок всього існуючого в нескінченному просторі, наповнений, на мій погляд, духовним
змістом», — розкриває концепцію виставки сама авторка.

Анна Лі (Літвинова) народилася і живе в Одесі. Закінчила художньо-графічний факультет УДПУ (м. Умань) зі ступенем магістра.
З 2018 року прийнята в «Професійну спілку художників», яка об’єднує авторів з усього СНД.

Саме Літературний музей вперше представив творчість Анни на виставці «Радість натхнення» у 2012 році. Також картини художниці виставлялися в Єврейському культурному центрі «Beit Grand» (Одеса, 2015) і в ДІАЗ «Стара Умань» (Умань, 2018). Анна створює свої роботи долаючи серйозні труднощі зі здоров’ям.

Виставка діє до 24 липня.

ПОЧАТОК – О 15.00

Початок: 10.07.2019