Персональна виставка живопису Олега Топора «МОРЕ ВСЕРЕДИНІ»

Персональна виставка живопису Олега Топора «МОРЕ ВСЕРЕДИНІ»

5 липня в 16:00 в залі галереї Одеського літературного музею відбудеться відкриття виставки живопису Олега сокири «Море всередині»

Олег Топор народився у місті Одеса в 1977 році.

Освіта:

• Художня школа ім. Костанді 1987-1992
  • Одесскоое державне художнє училище ім. М. Б. Грекова. Спеціальність живопис 1992-1997
  • Одеська Державна Академія Будівництва та Архітектури.
  • Спеціальність архітектура і містобудування 1997-2003
  • «Спочатку став художником, потім отримав другу архітектурну освіту.

«В даний час працюю архітектором, дизайнером інтер’єрів, художником. Також працював графічним дизайнером, займався монументальним живописом.
В якості волонтера навчав дітей малюванню та живопису. »

«Так чи інакше, моя робота завжди пов’язана з мистецтвом. Живопис — це спосіб медитації, це моє покликання, моє натхнення.»
Олег Топор

Олег Сокира учасник та переможець багатьох мистецьких та архітектурних конкурсів. Картини знаходяться в приватних колекціях України, Німеччини, Італії та США, а також прикрашають інтер’єри ресторанів, кафе і бізнес-центрів.

Художник живе та працює в Одесі.

ВИСТАВКА ДІЄ ДО 26.07.19

Початок: 05.07.2019