Премія Бабеля

Премія Бабеля

Церемонія вручення Премії Бабеля 2019 (третий сезон) приурочена до дня народження Ісаака Бабеля пройде у четвер, 11 липня о 17:00 липня в Золотому залі Одеського літературного музею.

Одеська міжнародна літературна премія ім. Ісаака Бабеля присуджується за кращу розповідь (новелу) російською мовою. Цього року свої розповіді на конкурс надіслали 237 номінантів. Лонг-лист прикрасили своїми іменами та розповідями 81 автор.

Список фіналістів (Шорт-лист) Премії Бабеля 2019

20. Сучков Дмитро
21. Вулика Нова
22. Шамрай Владислав

Вітаємо всіх фіналістів та віримо в перемогу кожного!

Особам, які стали переможцями Премії, присвоюється звання лауреата Одеської міжнародної літературної премії імені Ісаака Бабеля, вручається відповідний диплом й виплачується грошова винагорода. Лауреату Премії (I місце) крім диплома та грошової винагороди вручається головний
приз конкурсу — мініатюрна статуетка «Колесо долі» (скульптори Г. Франгулян і М. Рева). Авторам, що стали дипломантами Премії, вручається відповідний диплом (без грошової винагороди). Як і в попередні роки під час Церемонії можливі деякі сюрпризи.
Сподіваємося, приємні …

До зустрічі в Одеському літературному музеї 11 липня о 17:00