Персональна виставка художниці Еліни Фурси

Персональна виставка художниці Еліни Фурси

На виставці будуть представлені роботи, написані в унікальній авторській техніці на чорній замші.
“Навіть сама темна ніч може стати яскравіше за рахунок гри фарб! Нехай навіть вони всього лише на полотні художника”, — розповідає Еліна. Ключовою ідеєю картин є акцент на стилі і грації. Індивідуальність і самобутність — це те, що заворожує! Те, що не дає вам відірвати погляд від картини.

У центрі полотен — граціозні дівчата з масивними прикрасами в автентичних нарядах, і такі ж яскраві, волелюбні тварини. Їх характер і зухвала натура сяють як діаманти, привертаючи увагу глядача! А чорна замша, як тиха ніч, приховує все зайве і непотрібне, щоб глядач міг не відволікаючись насолоджуватися красою головних героїв.

Еліна Фурса — молода українська художниця, реставратор. Випускниця факультету станкового живопису Харківського державного художнього училища. За результатами всеукраїнської виставки була зарахована без іспитів в Харківську державну художню Академію дизайну і мистецтв на факультет реставрації творів мистецтв, яку закінчила з відзнакою.

Відкриття виставки відбудеться в залі галері Одеського літературного музею 1 серпня в 17:00.

КВИТКИ У КАСІ МУЗЕЮ

Початок: 01.08.2019