Всеукраїнський проєкт збору книжок «ВІЛЬНІ ЧИТАЮТЬ УКРАЇНСЬКОЮ»

вул. Ланжеронівська , 2
21 Березня - 11:00 - 9 Червня - 16:00

Шановні громадяни та гості міста!

Одеський Літературний музей долучається до Всеукраїнського проєкту «ВІЛЬНІ ЧИТАЮТЬ УКРАЇНСЬКОЮ». Зазначений проєкт спрямований на покращення психоемоційного стану людей, які знаходяться під щоденними ворожими обстрілами, а також на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості громадян, популяризації української мови, використання її у повсякденному житті.

Просимо всіх небайдужих громадян приносити книги українських авторів, або зарубіжних авторів в перекладі на українську мову, до Одеського Літературного музею з метою створення мобільних бібліотечних куточків, формування книжкових поличок в укриттях та гуманітарних штабах в регіонах, які постраждали від російської збройної агресії.

Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до проєкту «Вільні читають українською!».

Приносьте книжки українською мовою сучасних українських авторів або в перекладі на українську зарубіжних письменників для різних вікових категорій до Одеського літературного музею.

ДЕ: вул. Ланжеронівська, 2
КОЛИ: з 11:00 до 16:00 щоденно, окрім понеділка

Подробиці за номером +38 (048) 722-33-70.

Початок: 21 Березня - 11:00
Закінчення: 9 Червня - 16:00