«…доки з імли на Світло пішки не дійшла» презентація поетичної збірки поета Регіни Дерієвої

вул. Ланжеронівська , 2
20 Вересня - 15:00 - 16:00

Дорогі друзі ми запрошуємо вас 20 вересня о 15:00 в Одеський Літературний музей на презентацію поетичної збірки поета Регіни Дерієвої «Вибрані хмари» (у межах проекту «Недільні зустрічі»)

Не кожен день до Одеси повертається поезія світового рівня. Особливо, якщо вона родом з Одеси. Особливо під час війни.

Регіна Дерієва (1949, Одеса – 2013, Стокгольм) є визначним поетом на перетині століть. Вона народилася в Одесі. В 1960 році з родиною переїхала до Казахстану. З 1991 року Дерієва мешкала в Ізраїлі, з 1999 року в Швеції. Вона є авторкою двох десятків книжок віршів, прози, есе, перекладів. Її твори перекладено англійською, французькою, італійською, шведською, арабською, китайською та іншими мовами.

Австралійський поет Лес Маррей:

«Дерієва пройшла сувору школу, але темряві не поступилася. Вона знає гірку правду всередині кожного з нас. Її точні вірші ніколи не відходять від цієї орієнтації».

Британський поет Тім Ліардет:

«Лише деякі поети домагаються такого роду перетворення в кількох словах».

Шведський поет Аріс Фіоретос:

«Дерієва поєднує глибину душі з чудовою відсутністю сентиментальності, справжнє усвідомлення традиції з тверезістю. Лише в цьому разі метою читання стає не щось передбачуване, але необхідне потрясіння».

Поетична збірка Регіни Дерієвої «Вибрані хмари» (переклад Олександра Хінта) є її першим виданням в Україні.

На презентації ви почуєте факти біографії поета, побачите відео- і фотоматеріали.

Співає наш улюблений бард Ангеліна Кузнецова.

Вірші Регіни Дерієвої читають Анна Стремінська і Олександр Хінт.

ДЕ: вул. Ланжеронівська, 2.

КОЛИ: 20 вересня о 15:00.

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Подробиці за номером +38 (048) 722-33-70.

Дата: 20 Вересня
Початок: 15:00 - 16:00