«Бермудський трикутник поезії» літературно-музичний вечір у рамках проекту «Недільні зустрічі»

вул. Ланжеронівська , 2
26 Травня - 15:00 - 16:00

Дорогі друзі, ми знову запрошуємо вас на наш черговий літературно-музичний вечір у рамках проекту «Недільні зустрічі» – «Бермудський трикутник поезії», який відбудеться у Одеському Літературному музеї 26 травня о 15:00. 26 травня це за календарем день Бермудських островів.

Берму́дський трику́тник – назва, що зазвичай вживається до території в Атлантичному океані, яка утворює трикутник із вершинами у Бермудських островах, Пуерто-Рико і південній Флориді (США) площею 4 тис. км². Поширена легенда, що в цих межах «за незвичайних обставин» зникли багато суден і літаків.
Деякі гіпотези припускають, що в районі Бермудського трикутника існує прохід у паралельний світ, що викривлює час і простір, або затягує об’єкти, посилаючись на свідчення деяких пілотів, які описували вимкнення електроніки своїх літаків та швидше прибуття в місце призначення, ніж вони очікували.
Поширене пояснення, нібито зниклі в Бермудському трикутнику кораблі, літаки та люди були викрадені іншопланетянами.
Так це чи причини цього явища більш раціональні, але поезія уявляється нам таким Бермудським трикутником, який затягує в себе поетів, та назавжди змінює їх життя. Містика, таємничість та загадковість поезії – ось тема нашого літературно-музичного вечора.

На нашому вечорі для вас співають: наш улюблений бард Ангелина Кузнецова, наша зірочка Єлизавета Скорба. Тетяна Потапова та Ігор Божко виконають свої фортепіанні імпровізації, а відомі одеські поети: Ігор Божко, Євгенія Красноярова, Владислав Китик, Клариса Ярошевич, Галина Маркелова, Кристина Остапенко, Анна Маліцька, Людмила Шарга, Олександр Хінт, Ганна Стремінська прочитають для вас свої вірші.

ДЕ: вул. Ланжеронівська, 2.
КОЛИ: 26 травня о 15:00.

ВХІД ВІЛЬНИЙ.