“ЧЕРЕЗ ТЕРНИ ДО ЗІРОК” концерт в межах абоніменту «Через терни до зірок»

вул. Ланжеронівська , 2
25 Лютого - 14:00 - 16:00
25-го лютого відбудеться концерт лауреатів та дипломантів міжнародних конкурсів – викладачів Мистецької школи № 3 м. Одеси.
В програмі будуть представлені всі інструменти, на яких навчаються діти. Це перший концерт, який ми назвали «Обпалені війною…» в межах сумісного проекту «Через терни до зірок» Мистецької школи №3 м.Одеси та Одеського Літературного музею, який триватиме з лютого по червень 2024 року та складається з восьми концертів.
Творчий проект буде проходити за підтримки Департаменту культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Одеської міської ради і Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації.
Проект спрямований на розвіток творчого потеціалу учнів та розрахований на підтримку їх психологічного стану.
Концерт «Обпалені війною» присвячений другій річниці військових дій на Україні.
Музика завжди об’єднувала людей у важки часі, тому і зараз ми звертаємося до найкращих зразків зарубіжної та української класики і висловлюємо свої почуття через музику.
У цій програмі висвічуються почуття найбільш уражених війною – наших дітей. Їх очима і переживаннями насичені листи, які вони пишуть бійцям на фронт та дитячими віршами.
КОЛИ: 25\02 о 14:00
ДЕ: вул. Ланжеронівська 2