МАКБЕТ / опера-мультимедія

вул. Ланжеронівська , 2
27.02.2022 - 15:00 - 17:00

Любі друзі!

Ми запрошуємо вас на оперу-мультимедію «Макбет», прем’єра якої відбудеться 27 лютого у Золотій залі Одеського літературного музею.

Безсмертна трагедія В. Шекспіра «Макбет» завдяки поєднанню оперного мистецтва, аудіо- та шумових ефектів та самовіддачі артистів гарантовано занурює глядача в атмосферу середньовіччя. Бої, смерть, боротьба за владу – такі реалії сюжету «Макбету».

У ролях:

лауреати міжнародних конкурсів Максим Харламов (баритон), Юліана Панченко (сопрано), Всеволод Сазонов (бас-баритон), Сергій Чабан (тенор), Людмила Третяк (сопрано), Люсія Дун (сопрано), солістка Одеського Національного театру Опери та Балету Наталія Каданцева (мецо-сопрано), солістка обласної філармонії Олена Вишневська (мецо-сопрано).

Концертмейстер – Тамара Панська.

Звукорежисер – Олександр Охрій.

Художнє слово – Катерина Єргєєва.

Автор ідеї та режисер – Юліана Панченко.

Початок – о 15:00.

Вхід за квитками музею.