Презентація книги Тамари Биханової «Енциклопедія літературного життя Одеси»

Меморіальний музей К.Г. Паустовського продовжує історико-літературну програму «Книжкові прогулянки Одесою».

12 серпня 2021 року о 18:00 відбудеться презентація книги Тамари Биханової «Енциклопедія літературного життя Одеси: довідник» (Одеса, 2020). Книгу представляє автор.

Тамара Биханова – краєзнавець, екскурсовод. У праці, що буде запропонована до уваги відвідувачів, зроблена спроба зібрати воєдино відомості про літераторів, які народилися, проживали або відвідували коли-небудь наше місто.

Що таке «Книжкові прогулянки Одесою»?

• Це зустрічі з давно знайомими і маловідомими книгами, в яких зображено наше улюблене місто.
  • Це прогулянки його центральними вулицями і непримітними провулками, що зберігають пам’ять про незвичайні і яскраві історії його мешканців.
  • Це презентації нових книжкових видань про Одесу, і зустрічі з видавцями і авторами книжок.

Запрошуємо всіх зацікавлених.
12 серпня 2021 року о 18:00

Адреса музею: вул. Чорноморська, 6.
тел. 722-84-47

Дата: 12.08.2021