” Усе моє, все зветься Україна ” літературно-музичний вечір в межах проєкту ” Недільні зустрічі”

вул. Ланжеронівська , 2
25 Серпня - 15:00 - 17:00

Дорогі друзі, ми дуже раді знову запросити вас на наш літературно-музичний вечір ” Усе моє, все зветься Україна “, який відбудеться 25 серпня о 15:00 у Золотій залі  Одеського літературного музею. Вечір присвячений 33-ої річниці Незалежності нашої рідної України.

Буває, часом сліпну від краси.

Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,—

оці степи, це небо, ці ліси,

усе так гарно, чисто, незрадливо,

усе як є — дорога, явори,

усе моє, все зветься — Україна.

Така краса, висока і нетлінна,

що хоч спинись і з Богом говори.

Л. Костенко

24 серпня 1991 року відбулася позачергова спеціальна сесія Верховної Ради Української РСР, на якій 346 депутатів проголосували за незалежність України. Після позачергової сесії опозиція виконала національний гімн Українських Січових Стрільців біля трибуни Верховної Ради. Пісню також підхопили мітингувальники на вулиці.

Чому 24 серпня відзначається свято українського народу День Незалежності? Саме у цей день була спроба позбавити влади президента СРСР Михайла Горбачова і повернути колишній державний лад. Тож 24 серпня 1991 року депутати проголосували за ухвалення Акту проголошення незалежності України.

Важко переоцінити значення цього свята зараз, у ці роки тяжкої та крівавої війни. Сьогодні українській народ своєю кров’ю виборює  Незалежність рідної країни,  і ми сподіваємся, що саме тому ця війна повинна закінчитися нашою Перемогою.

Для вас сьогодні співають наша юна зірочка Єлизавета Скорба, наш улюблений бард Ангелина Кузнецова та грає на фортепіано піаніст Дмитро Лях.

Свої твори читають відомі одеські поети та прозаїки: Ігор Божко, Анна Маліцька, Костянтин Ільницькій, Галина Маркелова, Олександр Хінт, Владислава Ільїнська, Клариса Ярошевич, Ганна Міхалевська, Людмила Шарга, Анна Стремінська.

ДЕ: вул. Ланжеронівська, 2.

КОЛИ: 4 серпня о 15:00.

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Подробиці за номером +38 (048) 722-33-70.

Дата: 25 Серпня
Початок: 15:00 - 17:00