День народження Поета

Незабаром, 6 червня, виповнюється 221 рік з дня народження великого поета та письменника Олександра Сергійовича Пушкіна!

Вшанувати пам’ять відомого поета, діяльність якого пов’язана з Одесою, жителі Південної Пальміри зможуть взявши участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятку та читанням віршів. Покладання квітів до пам’ятника Олександру Пушкіну відбудеться 6 червня о 12:00, на Думській площі Одеси.

Початок святкових заходів призначено опівдні. Але це аж ніяк не кінець програми: Одеський літературний музей (вул. Ланжеронівська, 2) запрошують зацікавлених літературою та одеситкою відвідати спеціальну тематичну екскурсію:

13.00 – «Шум, спори – легке вино» – одеське життя Поета
15:00 – «Шум, спори – легке вино» – одеське життя Поета

А також, меморіальний музей О. С. Пушкіна (вул. Пушкінська, 13) чекає всіх бажаючий в гості на день відкритих дверей!

Я жил тогда в Одессе пыльной:
Там долго ясны небеса,
Там хлопотливо торг обильный
Свои подъемлет паруса;
Там все Европой дышит, веет,
Все блещет югом и пестреет
Разнообразностью живой.
Язык Италии златой
Звучит по улице веселой,
Где ходит гордый славянин,
Француз, испанец, армянин,
И грек, и молдаван тяжелый,
И сын египетской земли,
Корсар в отставке, Морали.

(О. С. Пушкін. «Євгеній Онєгін»)

Дата: 06.06.2020
Початок: 12:00 - 17:00