Лекторій ОЛМ

вул. Ланжеронівська , 2
25.06.2020 - 17:00 - 18:00

Одеський літературний відкриває проект «ЛЕКТОРІЙ ОЛМ» та запрошуємо всіх на .. несвітські четверги у Золотому залі музею.

Компанію вам складуть наші найкращі співробітники — професійні літературознавці, які вийшли з темних лабіринтів літературних сюжетів, піднялися з запилених архівів та фондосховищ заради одного — нещадно ділитися власними знаннями!

Давно бажаєте стати справжнім експертом в літературі, але відчуваєте себе трохи профаном в барвистому світі слів і імен — це не біда. У нас працюють професійні literary-акселератори, які проведуть вас в цьому ефемерному світі надійними стежинами перевірених біографічних фактів та обраних цитат.

ЛЕКТОРІЙ ОЛМ — це культурно-освітня ініціатива, наша мета — показати різним віковим групам одеситів та гостей Пальміри що, «літературно» та «нудно» не завжди є синоніми.

Старт проекту відбудеться рівно через тиждень, у четвер, 11 червня о 17:00. Чекаємо всіх друзів, ворогів та однодумців на несвітські четверги в Золотому залі, приходьте послухати й поговорити!

ПРОГРАМА НА ЧЕРВЕНЬ

11/06 «Мне дело – измена, мне имя – Марина»

/ Марина Цвєтаєва

лектор: провідний науковий співробітник Катерина Ергеева

18/06  «Никогда не гнала меня нужда, только безмерная жажда
               жизни…»

/ Олександр Купрін

лектор: провідний науковий співробітник Олена Каракіна

25/06  «Білим і чорним хотів би я бути»
                                                       / Михайло Жук — художник та письменник
                 лектор: провідний науковий співробітник Олена Яворська

Одеський літературний, з любов’ю

Нагадуємо – відвідувачі музею зобов’язуються неухильно дотримуватися усіх санітарно-епідеміологічних правил: маскового режиму, соціальної дистанції, дезінфекції рук.

Дата: 25.06.2020
Початок: 17:00 - 18:00