МОНОВИСТАВА ОЛЕНИ СТРОГАНОВОЇ «…І МАРГАРИТА»

вул. Пушкінська, 13
10.03.2020 - 15:00 - 17:00

10 березня, в день памяті Михайла Булгакова, в Одеському літературно-меморіальному музеї О.С. Пушкіна, в рамках циклу «Зупинка на вимогу серця» Вітальні «Diligans» актриса Олена Строганова виступить з моновиставою за романом М.О. Булгакова «…і Маргарита».

Актриса Олена Строганова закінчила Одеське театрально-художнє училище і працювала в Одеському Академічному театрі музичної комедії і в Одеській Філармонії. Лауреат Всеукраїнського конкурсу читців. З 1997 р. живе і працює в Нью-Йорку. Працювала на російському телеканалі RTN і радіо «Надія», а також в театрі «Steps» і «Haverim». Удостоєна нагороди «Emerald Duke». Актриса камерного театру «Артистична вітальня» Фелікса Яблоновського (театр двічі приїжджав до Одеси на гастролі з виставами «Анна і Амедео. Ахматова і Модільяні. Історія кохання», «Ілюзії» Річарда Баха, «Знайомий ваш Сергій Єсенін»). В теперешній час актриса театру «STEPS» і літературно-музичного театру Олени Строгановой.

Початок – о 15:00.

Вхід вільний.