Творчий вечір Анни Стремінської

вул. Ланжеронівська , 2
19.06.2020 - 16:00 - 17:00

Одеситка знову серед лауреатів літературної премії ім. М. Волошина (Київ). Літературна премія імені М.О. Кирієнко-Волошина була заснована Національною Спілкою письменників України в 2016 році.

Культура України, крім усього іншого, має одну, а точніше навіть дві унікальні особливості – українська мова та русcкий язык. Талантами не розкидаються – їх бережуть і примножують. Саме таким чином вони стають культурною спадщиною вільної країни. Для цього у нашій сучасній літературі є талановиті автори, творчі спілки, професійні видання, креативні фестивалі, форуми, книжкові ярмарки. Єдине, чого ніколи не буває достатньо – стимуляції літературного процесу.

Премія імені М. Кирієнко-Волошина – саме такий стимул. Заснована НСПУ в 2016 році за ініціативою відомого українського письменника і громадського діяча Володимира Федоровича Шовкошитного і донині успішно продовжує свою роботу.

Лауреатом премії в 2020 році стала поет Анна Стремінська (Божко), співробітник Одеського літературного музею і постійний учасник літературної студії «Зелена Лампа», яка існує вже 10 років на базі Всесвітнього клубу одеситів.

З одеситів звання лауреата премії ім. М. Кирієнко-Волошина раніше були удостоєні С. Рядченко та Б. Херсонський.

19 червня в 16:00 в Золотому залі Літературного музею відбудеться творчий вечір Анни Стремінської за участю одеського барда Арсена Саркісяна.

Нагадуємо – відвідувачі музею зобов’язуються неухильно дотримуватися усіх санітарно-епідеміологічних правил: маскового режиму, соціальної дистанції, дезінфекції рук.

Дата: 19.06.2020
Початок: 16:00 - 17:00