Запрошуємо поринути в атмосферу Літератури онлайн разом з ОЛМ

вул. Ланжеронівська , 2
20.03.2020 - 08:00 - 03.04.2020 - 17:00

Епідеміологічна ситуація в Україні не є критичною, але це зовсім не означає, що загроза минула – без вагомих причин не варто залишати оселю, ставлячи під загрозу своє здоров’я та безпеку всього соціуму.

До того ж, карантин – чудова нагода навчитися чогось нового, прочитати книги, що давно відкладав, знайти нові сфери інтересів. Цей час – унікальний шанс, який можна інвестувати в саморозвиток, і зробити те, на що раніше просто не вистачало часу, наприклад, перечитати класику.

Одеський літературний, як і всі інституції культури, поки закритий для фізичних відвідувань, але ми залишаємося з Вами та пропонуємо занурюватися в атмосферу Літератури онлайн.

Кожні пару днів, ми будемо ділитися з Вами нашими матеріалами: невідомі історії з життя відомих письменників, архівні матеріали, унікальні експонати з фондів ОЛМ та багато іншого.

Криза пропонує нам додаткові можливості, перебуваючи на карантині або в добровільній самоізоляції будемо проводити час з користю та задоволенням!

З любов’ю, Одеський літературний!

Будьте здорові!

Початок: 20.03.2020 - 08:00