«Махатма». Презентація книги про Володимира Хавкіна

вул. Ланжеронівська , 2
25.03.2020 - 16:00 - 17:00

!!!В зв’язку з карантином захід перенесено на квітень!!!
Для отримання більш точної інформації стежте за анонсами.

До 160-річного ювілею вченого Володимира Хавкіна в Одеському літературному музеї відбудеться презентація книги «Махатма» письменника Давида Маркиша.

Роман «Махатма» – це неймовірна історія доктора Хавкіна, першовідкривача вакцин від холери та чуми, революціонера в житті й науці, який покинув батьківщину та став Махатмою в Індії.
Книга виходить за підтримки міжнародного проекту «Махатма Хавкін», який був створений нащадком доктора Олександром Дуель.

Спеціальні гості:

– Олександр Дуель, засновник проекту «Махатма Хавкін» (Aleksandr Duel)

– Давид Маркиш, ізраїльський письменник, лауреат багатьох міжнародних літературних премій: в тому числі літературної премії України, премії Британської книжкової ліги та грузинської літературної премії імені Івана Мачабелі

– Євген Деменок, письменник, журналіст, історик мистецтва. Один з творців літературної студії «Зелена лампа», Лауреат Міжнародної познаки імені батька російського футуризму Давида Бурлюка та Лауреат одеської муніципальної премії імені К.Г. Паустовського

Проект «Махатма Хавкін» висловлюємо величезну подяку Євгену Деменко (Eugene Demenok) та Одеському літературному музею за організацію проведення цього заходу.

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Дата: 25.03.2020