Завантаження Події

«42 истории о.. или Это было, было в Одессе» / презентація нової книги Олени Яворської

вул. Ланжеронівська , 2
12 Лютого - 16:00 - 17:00
  • Це подія пройшло.
У новій книзі Олени Яворської – співробітника Одеського літературного музею, літературознавця, дослідника культурного життя, – зібрані статті та нариси з історії одеської літературної школи XX століття.
Це веселі та сумні розповіді про минуле й сьогодення нашого міста, його вулиць, його мешканців – і давно померлих, і тих, з ким автору пощастило зустрітися.
У книзі 12 глав-історій – «Історії з етнографією», «Легковажні історії», «Одеські історії», «Історії про Валентина Катаєва», «Історії про забутих», «Єврейські історії», «Театральні історії», «Газетні історії», «Истории одеських вулиць», «Истории Французького бульвару», «Музейні історії» та глава «Memory». Завершує книгу нарис про одеський міф в літературі – «Збережемо це щастя вдихати акації».
«З кожним роком, з кожним зруйнованим будинком, з кожним що залишив місто в пошуках кращого життя реальна Одеса втрачає свою особливість, і ті що приїхали сюди в надії знайти сліди одеського міфу змушені задовольнятися літературним.
Але крізь всю гіркоту втрат, безсилля та безпорадність прориваються наші спогади про минуле Одеси, яке здається зараз якщо й не прекрасним, то щасливим ».

Деталі

Дата: 12 Лютого
Початок: 16:00 - 17:00

Місце проведення

Місце: Одеський літературній музей
Адреса: вул. Ланжеронівська , 2
м. Одеса, Україна

+ Карта Google
Телефон: +38 (048) 722-33-70