КОНЦЕРТ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ в рамках проекту «Одеська опера в палацах і музеях»

23\08
18:00

Одеський літературний музей запрошує всіх бажаючих на музичний концерт, який пройде 23 серпня в Золотому залі Одеського літературного музею в рамках проекту «Одеська опера в палацах і музеях» і буде присвячений Дню незалежності України.

У концерті візьмуть участь майстри класичного вокалу, солісти Одеського Національного Академічного театру Опери i Балету:
Народні артистки України Лариса Зуєнко, Віра Ревенко,
Заслужені артистки України Ірина Берлізова, Олена Стародубцева,
Лауреати міжнародних конкурсів Марина Годулян, Інга Мартинова, Віталій Лісковецькій, Богдан Панченко, Олександр Прокопович, Павло Смирнов.

Концертмейстер – Наталя Ізуграфова.

Початок – о 18.00.

Квитки можна придбати в касі Одеського Національного Академічного театру Опери і Балету, і в мережі Центральних театральних кас.

Дата: 23.08.2019
Подія напрямкуМузей