Концерт “Романс – пісня душі моєї»

Любі друзі !

Маємо честь запросити Вас на концерт “Романс – пісня душі моєї», який відбудеться в рамках проекту “Народна артистка України Галина Поліванова запрошує”.

У концерті прозвучать романси російських, українських та зарубіжних композиторів.

У концерті поряд з відомими співаками беруть участь молоді виконавці.

Ви відкриєте для себе не тільки прекрасний й неповторний світ Романсу, але і нові імена.

У концерті беруть участь:

Солiстка Одеського нацiонального театру Опери та  Балета  Наталя Каданцева (меццо-сопрано)

Солiстка ансамблю украiнськоi музики, пiснi та танцю “Чайка”Лiлiя Давиденко (меццо-сопрано)
Лауреаты мiжнародних конкурсiв : Юлiанна Панченко(сопрано),Илля Маркив(баритон)Ольга Крепс (меццо-сопрано),Денис Богачев (бас),Анна Богач(сопрано),Данило Бучка,(баритон),Евген Васькив(тенор).

Насолодитися прекрасним Ви можете 29 лютого о 14:00 в Золотій залі Літературного музею, який розташований за адресою Ланжеронівська, 2.

Приходьте самі та приводьте своїх друзів !!

Вхід вільний

Дата: 29.02.2020