ЛЕКТОРІЙ ОЛМ /«Чтоб выстрелом рваться вселенной навстречу!». Едуард Багрицький

вул. Ланжеронівська , 2
06.11.2020 - 17:00 - 18:30

Одеський літературний музей відновлює проект ЛЕКТОРІЙ ОЛМ

ЧЕКАЄМО ВАС 6 ЛИСТОПАДА, в п’ятницю, о 17:00 В ЗОЛОТІЙ ЗАЛІ.

Було таке – перший поет Одеси став першим поетом величезної країни. Ненадовго – на кілька років. Потім був відсунутий другим поетом. Потім забутий. Потім воскрес. Їм марили, в нього закохувалися, його цитували навіть не віршами – поемами. Потім – як рукою зняло. Життя, нехай навіть життя після смерті поета, загрожує вигинами. Сьогодні впевненим можна бути тільки в одному незабутому вірші – «Контрабандисти». Його співають під гітару, часто не знаючи імені автора. Але ви ж, звичайно, здогадалися, що мова йде про Едуарда Багрицького.

Багрицький – співак свободи, любив ловить птахів і замикати їх у клітинах, акваріуміст, що віддавав більше уваги скаляріям і гупі, ніж дружині і синові, астматик, до якого ритм вірша повертав дихання, не один раз забутий та не один раз повернутий із забуття.

Про вірші Багрицького, про нього самого буде розповідати Олена Каракіна в Золотій залі Одеського літературного музею 6 листопада в 17:00.

Усі заходи будуть проводитись відповідно до умов, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Нагадуємо – відвідувачі музею зобов’язуються неухильно дотримуватися всіх санітарно-епідеміологічніх правил: масочного режиму, соціальної дистанції, дезінфекції рук.

Дата: 06.11.2020
Початок: 17:00 - 18:30