«Магія оперети» концент-відкриття IV сезону літературно-музичного салону «BEL CANTO»

вул. Ланжеронівська , 2
29 Вересня - 14:00 - 15:30

Дорогі друзі! Цієї неділі, 29 вересня, запрошуемо вас на ВІДРИТТЯ ЧЕТВЕРТОГО СЕЗОНУ літературного-музичного салону «BEL CANTO» на концерт «МАГІЯ ОПЕРЕТИ».

У програмі беруть участь:

– Світова зірка, солістка світових оперних театрів Ханна Шафажинська (романтичне сопрано)
– Заслужена артистка України, солістка ансамблю «Чайка» Одеської обласної філармонії ім. Д. Ойстраха Лілія Давиденко (меццо-сопрано)
– Заслужена артистка України, солістка Одеського академічного театру музичної комедії ім. М. Водяного Наталія Ткачук (колоратурне сопрано)
– Заслужена артистка України, солістка Одеської обласної філармонії ім. Д. Ойстраха Діана Гульцова (ф-но)
– Заслужений діяч України Лілія Шевченко (ф-но)
– Заслужена артистка естрадного мистецтва України Юліанна Панченко (лірико – драматичне сопрано)
– Соліст Одеського муніципального театру духової музики ім. О. Саліка Олексій Коннов (баритон)
– Лауреат міжнародних конкурсів Ксенія Бахчалова (сопрано)

Концертмейстери: Заслужена артистка України Марина Кічерська, Тамара Панська, Олена Горіна.

Ведуча: Катерина Єргєєва
Звукорежисер: Олександр Охрій