“НА ВІЯХ ТИШІ МЕРЕХТЯТЬ СНІЖИНКИ” літературно-музичний вечір у межах проекту «НЕДІЛЬНІ ЗУСТРІЧІ»

вул. Ланжеронівська , 2
17.12.2023 - 15:00 - 16:00

Дорогі друзі, ми будемо дуже раді знову бачити вас на нашому літературно-музичному вечорі “На віях тиши мерехтять сніжинки”  у межах проекту НЕДІЛЬНІ ЗУСТРІЧІ у галереї ОЛМ 17 грудня о 15:00.

В цей трагічний для нашої держави час так хочеться іноді відволітися думками та просто милуватися красою зими, стежити за польотом білих пухнастих сніжинок, за дитячими іграми на снігу, трохи згадати про наступаючі свята: Різдво Христове та Новий рік. Душа людини не може без відпочинку, без надії, без передчуття прекрасного…

*  *  *

На віях тиші мерехтять сніжинки.

Зима крізь вії дивиться на світ.

Шляхи і діти їх — стежинки —

шукають вранці згадку до воріт.

Село в снігах, як чаша кришталева,

у срібних жилках скованих джерел.

Ідуть у білих каптурах дерева,

понамерзали брови у дерев.

Їм білий вітер розвіває поли,

вони бредуть похилені, на шлях,

де гайвороння, чорне як ніколи,

шматочок сонця ділить у полях.

У нашому вечорі приймають участь: музичний дует “Нешекім”, бард Ангелина Кузнецова та відомі одеські поети: Клариса Ярошевич, Інна Саврасова, Владислав Китик, Інна Квасівка, Ігор Божко, Майя Дімерлі, Олександр Хінт, Владислава Ільїнська, Ганна Стремінська.

ДЕ: вул. Ланжеронівська, 2.
КОЛИ: у неділю, 17 грудня, о 15:00.

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

До зустрічі в Одеському літературному музеї !

Дата: 17.12.2023
Початок: 15:00 - 16:00