«Поговорим о странностях любви» з Оленою Каракіною

«Поговорим о странностях любви» з Оленою Каракіною

13 липня о 16: 00 у залі галереї Одеського літературного музею відбудеться заключна зустріч-бесіда проекту «Поговорим о странностях любви» з Оленою Каракіною «Они женятся, чтобы не быть одинокими…». Исаак Бабель, который не мог быть не
женат.

Фігура «короля одесской литературной школы», як і раніше продовжує викликати щире захоплення у одних людей та .. полум’яну лють у інших. Ісаак Бабель за життя був чоловіком потайним, тому й загадковим. Загадковість ця притягувала багатьох, але здатна була відштовхнути, викликати роздратування та ненависть нетямущих.

Загибель письменника в сталінських застінках, десятиліття замовчування тільки згустили емоційну атмосферу, в якій читається його проза, впізнаються подробиці біографії Ісаака Еммануїловича.

Безперечно одне — жінки були до Бабелю прихильні, та й він платив тим же. Хоча ніхто не може уявити автора «Конармії» та «Одеських оповідань» смертельно закоханим — про це немає ні в прозі, ні в автобіографії, ні в мемуарах — але важко собі уявити Бабеля не одружений. Три жінки ділили з ним життя. Остання з дружин писала та говорила про чоловіка до кінця своїх днів.

КВИТКИ У КАСІ МУЗЕЮ

Дата: 13.07.2019