«ПОНАЕХАВШИЕ» презентація документального фільму

Одеський меморіальний музей К. Г. Паустовського продовжує історико – літературну програму «Книжкові прогулянки  Одесою»

8 липня 2021 року відбудеться презентація документального фільму

«ПОНАЕХАВШИЕ»

Фільм присвячений, так званим, новим одеситам. Людям, які в силу різних життєвих обставин змушені були залишити рідну домівку і переїхати жити до Одеси. В даному випадку мова йде про біженців з Донбасу.

Гості нашого музею мають можливість задати питання авторам фільму, в якому, до речі, звучить пісня на вірш одеського поета Юрія Михайлика.

Що таке «Книжкові прогулянки  Одесою»?

• Це зустрічі с давно знайомими і маловідомими книгами, в яких зображується наше улюблене місто.
  • Це прогулянки по його центральним вулицям і непримітним провулкам, що зберігають пам`ять про незвичайні і яскраві історії його мешканців.
  • Це презентації різноманітних видань про Одесу – відеофільмів та книжок. А також зустрічі з авторами видань та видавцями.

Запрошуємо всіх бажаючих

8 липня 2021 року о 18 годині.

Вхід вільний

Адреса музею: вул. Чорноморська,6.       тел. 722 84 47