«СТОРІНКИ ІСТОРІЇ СВІТОВОЇ МУЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ»

вул. Ланжеронівська , 2
14.10.2020 - 14:30 - 17:00
Молодіжний музично-просвітницький центр «Орфей» запрошує всіх бажаючих в Золотий зал Одеського літературного музею (вул. Ланжеронівська, 2) на цикл концертів, присвячених історії музичної культури. Черговий концерт сезону відбудеться 15 жовтня.
Початок – о 14:30
У програмі прозвучать твори Й.С. Баха, Ф. Ліста, Дж. Верді, Г. Доніцетті, П.І. Чайковського, А.К. Лядова, О.К. Глазунова, Г.В. Свиридова, М.М. Жербіна.
Виконавці – Анна Дудкіна (фортепіано), Анастасія Клімішена (сопрано), Лі Жань (саксофон), Ія Пасічник (сопрано), Гарік Гукасян (баритон), лауреати міжнародних конкурсів Анастасія Муляр (фортепіано), Андрій Турбінський (фортепіано).
Концертмейстери – Народна артистка України Віола Демидова, Андрій Турбінський, Вей Іцянь.
Ведуча – Вікторія Данилюк.
Початок – о 14:30.
Квитки – в касі музею.
Нагадуємо – відвідувачі музею зобов’язуються неухильно дотримуватися всіх санітарно-епідеміологічніх правил: масочного режиму, соціальної дистанції, дезінфекції рук.

Дата: 14.10.2020
Початок: 14:30 - 17:00