Топографія Пушкінської Одеси

вул. Ланжеронівська , 2
08.09.2021 - 15:00 - 17:00

8 вересня о 15:00 в Золотому залі Одеського літературного музею відбудеться презентація книги відомого одеського краєзнавця та почесного громадянина міста Олега Йосиповича Губаря «Топографія Пушкінської Одеси».

Ця книга – підсумок багаторічної роботи Олега Губаря, пов’язаної з пушкінським періодом розвитку Одеси. Життя європейського міста 1821-1824 рр. представлене у всьому його різноманітті.

Тут ми зустрінемося не лише з оточенням поета, його захопленнями, моральними і побутовими особливостями того часу. Тут з’являється можливість глибоко відчути Одесу, закохатися в неї, усвідомити перспективи подальшого розвитку. Видання цього своєрідного путівника пушкінською Одесою було заповітною мрією Олега.

На жаль, ця унікальна робота опублікована вже без нього.

Вхід вільний.

8 вересня 15:00, вул. Ланжеронівська, 2

Нагадуємо – відвідувачі музею зобов’язуються дотримуватися всіх санітарно-епідеміологічних правил: маскового режиму, соціальної дистанції, дезінфекції рук.

Дата: 08.09.2021
Початок: 15:00 - 17:00