ЦЕ НАША ЗЕМЛЯ/ літературний вечір

вул. Ланжеронівська , 2
26.02.2023 - 14:00 - 16:00
ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Літературний вечір 26 лютого у Золотій залі Одеського Літературного музею присвячено дню народження (91-річчю) Одеської області – Одеська область у складі Української РСР була утворена 27 лютого 1932 року Постановою IV позачергової сесії Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету XII скликання від 9 лютого 1932 року.
Назва цього заходу підкреслює, що Одеса та Одеська область – це наша українська земля, і ніякі окупанти не відберуть її в нас. В завоюванні цих земель у кінці 18-го ст. у період війн з Туреччиною активну участь приймали запорізькі козаки під керівництвом отаманів Антона Головатого та Захарія Чепіги.
В цей напружений воєнний час роль культури та літератури важко переоцінити. На цьому вечорі одеські поети та письменники прочитають свої вірші та прозу, присвячені рідній землі, боротьбі нашого народу в цій страшній війні, не забуваючи у той самий час про вічні цінності, про мирне життя.
Учасники літературного вечора «Це наша земля»
Ігор Божко
Майя Дімерлі