Завантаження Події

“УКРАЇНА. ВІЙНА. ОСОБИСТЕ.” виставка

вул. Ланжеронівська , 2
8 Травня - 15:30 - 9 Червня - 16:00
  • Це подія пройшло.

Одеський літературний музей запрошує на виставку “УКРАЇНА. ВІЙНА. ОСОБИСТЕ.” Відкриття виставки відбудеться 8 травня – у День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні(1939 – 1945 рр.).

Події нинішньої війни після жорстокого та підступного нападу Росії на Україну стали важкою частиною сьогодення та відобразилися на творчих особистостях. Змінилися пріоритети , всім довелося пристосувалися до нових обставин життя.

Художня виставка відображає ту біль, душевні страждання , які переживають творці Одеси, живучі у теперішніх обставинах.

Поряд із роботами молодих митців, можна побачити роботи  відомих авторів. Серед яких мистецькі твори Варєшкіна, Дем’янішиної, Зільберберга, Крижевської, Котової, Лози, Маліка,Мунтян,Недошитко, Папроцького та інших – їх учителів, випускників художньо-графічного факультету Одеського Південноукраїнського університету ім. Ушинського, який цьогоріч відзначає своє 60-річчя.

Сюжети  робіт, творче подання теми в багатьох роботах , мають таку емоційну силу, заряд яких, здається, здатен змінити психологію людини…

Роботи (їх представлено більше 60-и), показують дихотомічність світу, де  зло – поряд із  добром і справедливістю, а тінь – лише закриває світло, але його не може загасити. Це авторські сповіді душевних переживань нещадних реалій війни .

 

Також на виставці представлені експонати з фондів Одеського літературного музею та книги сучасних українських авторів, які були  видані у період  2014-2024 рр, що розкривають трагедію України у її боротьбі з агресором.

 

Україна має важкі рани, вона б’ється із ворогом, а наші українські захисники стали воїнами Добра та Світла…

Життя продовжується… Заради сьогодення та прийдешніх поколінь.

 

 

ДЕ: вул. Ланжеронівська, 2

КОЛИ: відкриття 8 травня о 15:00

ВИСТАВКА ДІЄ: до 9 червня 2024

 

 

Квитки у касі музею (в день відкриття вхід вільний).

 

Подробиці за номером +38 (048) 722-33-70.

 

 

Деталі

Початок: 8 Травня - 15:30
Закінчення: 9 Червня - 16:00

Місце проведення

Місце: Одеський літературній музей
Адреса: вул. Ланжеронівська , 2
м. Одеса, Україна

+ Карта Google
Телефон: +38 (048) 722-33-70