«Українське серце Одеси» лекція-екскурсія Дарини Гармидер

вул. Ланжеронівська , 2
4 Квітня - 15:00 - 16:00

До 180-річчя видатного  українського культурного та громадського діяча, бібліографа Михайла Комарова: лекція-екскурсія.

«Українське серце Одеси» – так називали Михайла Федоровича Комарова, успішного нотаріуса, що переїхав до Одеси у 1887 році і пов’язав з нашим містом усе подальше життя. Однак правнича практика не єдине, чим він займався. Він присвятив своє життя культурницькій та громадській роботі на українській ниві.

Лексикограф, етнограф, перекладач, літературний критик, очільник одеської «Просвіти» – це все про Михайла Комарова.  Проте чи не найбільший внесок у розвиток української культури він зробив у бібліографістику. Власне, він і започаткував українську бібліографію – уклав покажчик літератури про Івана Котляревського, Миколу Лисенка, українську драматургію 2 пол. ХІХ – поч. ХХ ст., Тараса Шевченка.

Саме про цей аспект, а також про значення постаті Михайла Комарова для українського руху в Одесі відбудеться лекція-екскурсія Дарини Гармидер у четвер,  4 квітня о 15:00.

ДЕ: вул. Ланжеронівська, 2
КОЛИ: 4 квітня о

Квитки у касі музею.

Подробиці за номером +38 (048) 722-33-70.

Дата: 4 Квітня
Початок: 15:00 - 16:00