Урочисте закриття Першого відкритого міського Різдвяного фестивалю хорового співу «Різдвяний Щедрик 2020»

вул. Ланжеронівська , 2
25.01.2020 - 12:00 - 17:00

Одеський літературний музей та Дитяча міська школа хорового мистецтва
за підтримкою
Департамента культури та туризму
Одеської обласної ради миру та Одеської епархіі
запрошує на

Урочисте закриття Першого відкритого міський Різдвяний фестиваль хорового співу «Різдвяний Щедрик 2020»

25 сiчня о 12:00 у Золотій Залі Одеського Літературного музею пройде заключний аккорд в цілому комплексі заходів, присвячених святкуванню Різдва Христова у нашому місті.
Це Перший відкритий міський Різдвяний фестиваль хорового співу «Різдвяний Щедрик 2020», який організує Дитяча школа хорового мистецтва ім. С. К. Крижановського – школа з багаторічними традиціями та досвідом виконання духовної музики.

У фестивалі братимуть участь більше 20 колективів нашого міста. Особливо важливо те , що окрім дитячих хорових колективiв шкiл естетичного виховання, дорослих професійних хорів та ансамблів, у фестивалi братимуть участь аматорські колективи – хори недільних шкіл при храмах м. Одеси та хор Одеської Єпархії.

Гостями фестивалю стануть учні відділу образотворчого мистецтва Дитячої школи мистецтв № 4.
Чекаємо на усіх !!

Вхід вільний