ОДЕСЬКИЙ КАЛЕНДАР «Історія однієї вулиці: вулиця Базарна»

ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МІСТА 1 вересня о 15:00 у Золотому залі Одеського літературного музею відбулася подвійна презентація – нового випуску «Одеського календаря» «Історія однієї вулиці: вулиця Базарна» (2021-2022) та альманаху «Дерибасівська-Ришельєвська» №86.

Традиційно на початку вересня виходять у світ видання, присвячені Дню народження улюбленої Одеси, створені у співдружності АТ ПЛАСКЕ, Одеського літературного музею та Всесвітнього клубу одеситів.

Протягом 19-ти років Одеський літературний музей за підтримки меценатів презентує свій подарунок до дня міста – «Одеський календар». Починаючи вереснем нинішнього року і закінчуючись серпнем наступного, календар знайомить із однією з одеських вулиць. Цього року він присвячений Базарній – одній із перших вулиць Одеси» №86.