Loading Події

вул. Ланжеронівська, 2
19 Травня - 10:00 - 30 Вересня - 19:00
  • This event has passed.

Ми раді повідомити: ми, таки-так, відкриті для відвідувань та з нетерпінням чекаємо перших гостей !!

Два довгих місяці команда ОЛМ працювала у внутрішньому режимі, й дуже скучила за нашими гостями, і ось, настав момент зустрічей (з обов’язковим дотриманням соціального дистанціювання та масочного режиму).

У зв’язку з пом’якшенням карантину з 19 травня починають працювати експозиції ОЛМ під відкритим небом Сад скульптур та Одеський двір. Можливо, найкращий спосіб підбадьоритися після одноманітних днів домашнього «ув’язнення» та увійти до колії соціально активного культурного життя – це відвідати наш музей.
Ми чекаємо індивідуалів та малокомплектні групи до 7 чол. Ви можете насолодитися експозицією як самостійно, так і замовивши екскурсію.

Експозиції Сад скульптур та Одеський двір працюють з 10:00 до 19:00  (кожен день).

Нагадуємо – відвідувачі музею зобов’язуються неухильно дотримуватися усіх санітарно-епідеміологічних правил: маскового режиму, соціальної дистанції, дезінфекції рук.

Початок: 19 Травня - 10:00
Закінчення: 30 Вересня - 19:00