У ЛІТЕРАТУРНОМУ МУЗЕЇ ПРИСВЯТИЛИ ДЕНЬ СВЯТКУВАННЯ ПАМ’ЯТІ М.Ю. ЛЕРМОНТОВА

13 жовтня в Золотому залі Одеського літературного музею прем’єрою літературно-музичної композиції «Демон» одесити відзначили 205-річчя з дня народження поета М.Ю. Лермонтова і 190-річчя з дня народження композитора А.Г. Рубінштейна.

У програмі з циклу «Музично-поетичне приношення» прозвучали поема Михайла Лермонтова «Демон» і сцени з однойменної опери Антона Рубінштейна. У концерті взяли участь лауреати міжнародних конкурсів Андрій Харламов (баритон), Одетта Імперіалі (сопрано), Валерій Задорожний (тенор), Руслан Еннан (бас / художнє слово), а акомпанувала музикантам Наталія Ізуграфова.

Завдяки артистам і напівтемряви в залі глядачі занурилися в захоплюючу й обволікаючу атмосферу класичної поезії і музики та розходилися неохоче.

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.