В Одеському літературному музеї пройшли передноворічні літературні «Праздночтения»

22 грудня в Одеському літературному музеї пройшли передноворічні літературні «Праздночтения», на яких були презентовані нові випуски періодичних літературних видань України.

Всі чотири номери щоквартального одеського літературно-художнього журналу «Южное Сияние» представили члени редакції видання Сергій Главацький, Людмила Шарга та Ольга Ільницька. Також на вечорі публіці були показані антологія «Русский вірш України. Століття XXI. Початок», що з’явилася в Києві завдяки «Видавничому дому Дмитра Бураго» і до якої увійшла, в т.ч., поезія близько десяти одеських авторів, і новий номер щорічного київського альманаху «Каштановий дім», головним редактором якого є поет Андрій Грязов і де опубліковані твори кількох одеситів.

Вечір відкрили заступник голови Одеської обласної Ради Миру Валентина Гайдаєнко та віце-президент Всесвітнього клубу одеситів Євген Голубовський, після чого виступили автори журналу «Южное Сияние» Олексій Захарчук, Ілля Рейдерман, Владислава Іллінська, Тіна Арсеньєва, Сергій Осташко, Олександр Хінт, Інна Іщук, Анна Стремінська, Василь Кисіль, Владислав Кітік, Галина Соколова та Ігор Середенко.

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.