ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ СТЕПАНА АЛЕКЯНА «BLACK & WHITE»

20 листопада в галереї Одеського літературного музею відбулося відкриття виставки одеського фотохудожника, члена Національної спілки фотохудожників України, Одеської фотографічної асоціації, а також Національної спілки журналістів, урожденца м. Тбілісі Степана Алекяна. Дивовижна серія фоторобіт під назвою «Black & White» об’єднала в собі більш ніж сорок майстерно виконаних чорно-білих портретів одеських поетів і прозаїків, людей, які складають славу сучасної одеської літератури.

До складу експозиції увійшли фотопортрети Євгена Голубовського, Ігоря Павлова, Майї Дімерлі, Олега Губаря, Євгена Деменка, Владислави Іллінської, Владислава Кітіка, Вероніки Коваль, Ганни Стремінської, Людмили Шарга, Юрія Бойка, Юлії Верби, Вероніки Коваль, Олени Каракіної і багатьох інших відомих в місті літераторів. Відкриття пройшло при великому скупченні шанувальників мистецтва.

«Південна столиця багата видатними людьми мистецтва, – зізнається він сам. – Звичайно, як фотохудожнику, мені хотілося відобразити їх, зберегти для історії галерею портретів цих діячів.

Тому в 2009 році здійснив перший проект «Люди мистецтва Одеси» в Грецькому фонді культури, а потім «Художники Одеси» в Музеї західного і східного мистецтва. Нинішня виставка присвячена поетам і прозаїкам Одеси».

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.