Віртуальна виставка до Дня Гідності та Свободи України

Моя Україна не вщухла

Од прагнення жить.

В. Стус

Новітня історія України сповнена динаміки і драматизму, вона стала приводом для українців ще раз переосмислити своє національне самосвідомість. 21 листопада ми святкуємо День Гідности та Свободи. Не залишився осторонь і Одеський літературний музей. І хоча для того, щоб ми змогли в повній мірі усвідомити події, що відбуваються у нас на очах, має пройти певний час, проте, збирати експонати, історичні документи, пов’язані з нинішньою епохою, музей починає вже зараз. На віртуальній виставці, присвяченій Дню Гідності та Свободи, ми представили новітні надходження до фондів музею. Можливо, вони допоможуть нам точніше і краще усвідомити ту реальність, в якій ми живемо і жили. Серед експонатів виставки – книги, фотоілюстрації, фотографії.

Вірогідно, саме таку мету – зрозуміти і усвідомити час, в якому ми живемо – переслідує книга журналістки Соні Кошкіної «Майдан. Нерозказана історія», один з експонатів нашої виставки. Під однією обкладинкою тут зібрані аналітика, інтерв’ю і просто суб’єктивна спроба осмислити хід історії і часу.

«Тоді, на самому початку, ми домагалися елементарного: дотримання громадських свобод, поваги до людської гідності, права обирати і контролювати владу, право говорити й робити, що думаєш, без страху за своє життя та свободу.

І, ви знаєте, нам вдалося»

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.