ЛИСТІВКА ДО ДІДА МОРОЗА

вул. Ланжеронівська , 2
09.12.2021 - 14:00 - 21.12.2021 - 14:00

Вважається, що для виховання культурної людини необхідно чи не від народження читати немовляті вірші та показувати картини. Тоді дитина сама почне відчувати Слово та Образ, цікавитися культурою, бачити прекрасне у повсякденності, читати та думати. У дитини формуватимуться ті якості, які дозволяють стати Людиною з великої літери.

Ось чому ми запрошуємо дітей на нашу особливу різдвяну дитячу програму – «Листівка до Діда Мороза», яка складається із двох частин:

ЧАСТИНА I – «Літературно-історичний вояж»

Дитяча адаптована екскурсія, під час якої діти дізнаються, які відомі письменники були мешканцями нашого міста та посадили в цей благодатний ґрунт насіння літератури. А також екскурсоводи розкажуть, як зароджувалася та розвивалася традиція святкування Нового року в Одесі.

ЧАСТИНА II – Майстер-клас «Листівка до Діда Мороза»

Ми опинимося в класній кімнаті XIX століття, де можна доторкнутися до історичних експонатів шкільного життя аж позаминулого століття, представивши самих себе ліцеїстами та гімназистами. А потім спробуємо за допомогою гусячого пера, різнокольорового чорнила, картону та фарб створити виразну листівку своїми руками. Розберемося, що означає колаж, креативність і зрозуміємо, що розвиток soft skills – це легко. Свобода творчості та фантазія є перевагою.

Майстер-клас адресований для дітей від 7 до 12 років.

Тривалість: 50-60 хв.

Ціна: 70 грн.

Час проведення програми може бути змінено за вашим бажанням.

Записуйтесь за телефоном (048) 722-33-70

Початок: 09.12.2021 - 14:00