Закриття фестивалю «Зелена хвиля» – 2021 Вечір метафор

16.10.2021 - 16:00 - 18:00

«Справжня дочка уяви – метафора,

народжена миттєвим спалахом інтуїції,

осяяна довгою тривогою передчуття»

Федеріко Гарсіа Лорка

16 жовтня о 16:00 в Одеському літературному музеї відбудеться «Вечір метафор» в межах закриття фестивалю «Зелена хвиля» – 2021.

Закриття фестивалю, який цього року складався з літнього та осіннього сезонів, ми вирішили відзначити незвичайним літературним вечором. Головною героїнею буде метафора – дочка уяви, матір поезії. Влаштуємо їй бенефіс! Висвітлимо її роль у літературі та у нашому світосприйнятті.

Вечір почнеться з шампанського, воно допоможе налаштуватися на метафоричний лад, а саме – змінити погляд на взаємовідносини речей.

Після цього спробуємо розібратися в багатогранності метафори. Поговоримо про королів метафори. Згадаємо кращі метафори мирової літератури. Послухаємо, як звучать метафори в музиці. Влаштуємо полювання на метафору.

Відкриємо «Лавку метафор» сучасних одеських письменників.

Учасники програми – люди літератури, науки і мистецтва: письменники, поети, літературознавці, музейники, артисти і музиканти.

Организатори події:

Книжковий фестиваль «Зелена хвиля» та Одеський літературний музей.

Фестиваль проходить за підтримки Українського культурного фонду.

Відвідати «Вечір метафор» запрошуємо усіх, кому дорога література.

Дата: 16.10.2021
Початок: 16:00 - 18:00