“МІСТО-МРІЯ” персональна виставка Сергія Дриги

вул. Ланжеронівська , 2
07.04.2023 - 15:00 - 30.04.2023 - 16:00
В арт-галереї Одеського літературного музею відкривається виставка відомого одеського художника Сергія Дриги «Місто-мрія». 20 років художник не показував свої роботи широкому колу поціновувачів його творчості в музейному форматі.
Сергій Дрига народився в м. Голованівськ Кіровоградської області, дитинство пройшло в м. Кіровоград (зараз – Кропивницький). Митець – випускник знаменитої «греківки», майстер пейзажу, здебільшого вечірнього.
В кінці 90-х років Сергій Дрига активно співпрацює з Морською галереєю та галереєю «На Уютній», де проходять його персональні виставки.
В 1996 році художник бере участь в Міжнародних бієнале «Маріна – 96», (Одеса), в 1998 році на бієнале «Маріна-98» отримує приз. Наступного року виставка художника пройшла в Бельгії , в місті Брюгге в галереї «Де Медичі».
Венеція, Марсель, Брюгге надихнули художника до створення ряду робіт під назвою « Місто D». Це узагальнений образ загадкового приморського міста, збагачений фантазією автора. Є твори , присвячені Одесі, її куточкам, морським краєвидам. Роботи художника насичені яскравим південним колоритом глибокими кольорами. Емоційність та поетичність творів Дриги високо оцінюються як критиками, так і поціновувачами його талану. Поетичні назви мають його роботи : «Бісер ночі», «Посмішка осінніх небес», «Осені ніжний смуток», «Танок сонця у яскравій сукні». Велику увагу митець приділяє роботі зі світлом. Його пейзажі – вечірні та нічні, вулиці, освітлені ліхтарями та вікнами будинків. Золотаві бліки ліхтарів, гондоли, гра світла і води в вечірніх пейзаж автора заспокоюють, пробуджують власну фантазію.
Роботи Сергія Дриги знаходяться в приватних колекціях України, Бельгії та Німеччини.
Коли: 7 квітня о 15:00
Де: вул. Ланжеронівська, 2